Güvenli Yaşam "Alubond" ile Başlar..

Alubond U.S.A Dünyası' na Hoşgeldiniz!

ALUBOND GLOBAL • DUBAI UAE • BURJ KHALIFA

THE WORLD' S LARGEST
METAL COMPOSITE BRAND

Alubond U.S.A Dünyanın en büyük metal kompozit markasıdır.

PREV
NEXT

Dünyanın En Büyük Metal Kompozit Markası

Dünya genelinde 8 ayrı lokasyonda yer alan, yıllık 25 milyon m2'den fazla üretim kapasitesiyle Alubond U.S.A, dünyanın en büyük metal kompozit markasıdır.


Alubond USA, yangına dayanıklı farklı dolgu tipleri, geniş renk seçenekleri, dokulu yüzey ve özel serileri ile fark yaratıyor.


Alubond Turkey, Aresbond Serisi ile LDPE dolgu standart panellerde ve diğer tüm yangına dayanıklı sınıf ürünlerde kaliteyi farklı bir boyuta taşıyor.

Alubond U.S.A Hoşgeldiniz!

Dünya genelinde 8 ayrı lokasyonda yer alan, yıllık 25 milyon m2’den fazla üretim kapasitesiyle Alubond U.S.A, dünyanın en büyük metal kompozit markasıdır. Esnekliği, kolay işlenebilirliği, farklı dolgu tipleri, geniş renk seçenekleri, özel üretim imkanları ve yanmaz ürünleri, Alubond U.S.A markasını mimarın rüya seçimi haline getiriyor. Yaratıcılığa destek verme arzumuz ve her zaman farklı olma çabamız, bizi daima gelişmeye ve yeniliklere götürüyor ...

Proje Dizaynı İçin Toplam Çözümler

Varolduğu 20 yılı aşkın sürede Alubond U.S.A, yatırımcılar ve en ünlü mimarlarla, dünya çapında sayısız projede işbirliği yaparak güçlü bağlantılar kurmuştur. Yenilikçi malzeme yapısıyla, modern görünümlü ve özel projelerde kendine saygın bir yer edinmiştir. Mimarlar ve tasarımcılar arasında esnek ve uzun ömürlü cephe kaplama malzemesi olarak tanınan Alubond U.S.A panelleri, ayrıca yeni tasarım akımları için vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir ...

HAYAL GÜCÜNÜZÜN
SINIRI YOK!

Alubond U.S.A yangına dayanıklı farklı dolgu tipleri, geniş renk yelpazesi, dokulu yüzey seçenekleri, hem iç hem dış mekanda kullanılabilen özel serileri ve size özel AR-GE çalışmaları ile hayal gücünüzün sınırlanmasına izin vermez, yenilikçi yapısı ve teknolojisi ile fark yaratır!

ALUBOND TURKEY

Biz, Dünyamızın daha güzel bir yer haline gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz

KALİTE SÖZÜMÜZ

Alubond U.S.A' da biz; ürünlerimize kuvvet, dayanıklılık ve güvenirlilik kazandıran en yüksek kalitedeki hammaddelerle, son teknolojiyi kullanarak üretim yaptığımızı garanti ederiz. Alubond U.S.A pannelleri, her türlü hava ve iklim koşullarına dayanıklılığıyla, mimari projelerin vazgeçilmez global markasıdır. Sürekli AR-GE çalışmalarımızla, ürün yelpazemizi ve süreçlerimizi geliştirmemiz bizi daima en iyiye götürüyor. Alubond U.S.A olarak, her zaman en yüksek kalitedeki ürünü, en avantajlı fiyata sunduğumuza inanıyoruz.

SERTİFİKALAR

Alubond Turkey olarak aldığımız bu sertifikasyonlar ile birlikte, tüm üretimimiz, ürün kalite devamlılığı, ürün yanmazlığı ve üretim prosesi güvence altına alınmıştır.

REFERANSLAR

Alubond Turkey

T +90 (282) 746 14 20 (Pbx)
F +90 (282) 746 14 27
Email: info@www.aresbond.com

Alubond Alm. Kompozit Panel San. Tic. A.Ş.
Veliköy Sanayi Bölgesi Osman Uzun Caddesi
17.ve 20.Sok. Çerkezköy/TEKİRDAĞ

GET A FREE QUOTE

Please fill this for and we'll get back to you as soon as possible!

TOP

Biz Dünyamızın daha güzel bir yer haline gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.


Merkez Ofis

T: +90 (216) 488 16 01 (Pbx)

F: +90 (216) 488 16 03

Email: info@aresbond.com.tr

Cevizli Mah. Saraylar Cad. DAP Vazo Kule No:6 C Blok Kat:8 Maltepe – İstanbul / TÜRKİYE


Fabrika

T: +90 (282) 746 14 20 (Pbx)

Email: info@aresbond.com.tr

Veliköy Sanayi Bölgesi Osman Uzun Caddesi 17.ve 20.Sok. Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Aresbond U.S.A bir Aldom Grup İştirakidir. ∙ Bütün Hakları Saklıdır ∙ © 2023